Ece Erken'in bebeği oluyorr ~ BilgiBebek <!--Can't find substitution for tag [bilgibebek.blogspot.com.tr.anasayfa]-->

16 Kasım 2014 Pazar

Ünlü sunucu Ece Erken ile eşi Serkan Uçar, ilk çocuklarını kucaklarına almak için heyecanla bekliyor.Dün akşam düzenlenen bir ödül törenine katılan çiftin mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Dar bir elbise tercih eden Erken'in ise karnının iyice belli olduğu dikkatlerden kaçmadı.

Oğlu olacak

Ece Erken, Instagram hesabında yeni doğmuş bir bebekle çekilmiş fotoğrafının altına, "Bebeğimin cinsiyeti belli oldu, yine dualarınızı esirgemeyeceğinizi bildiğim ve sayenizde bol dualarla inşallah dünyaya gelecek bebeğimizin cinsiyeti erkek… Allah tamamına erdirsin, sağlıklı olsun, isteyen herkese versin" notunu düşmüştü.

ece erken
Ece Erken


İlk hediyesini Demet Akalın aldı

Ece Erken'e ilk hediyesini ise Demet Akalın ve Okan Kurt çifti aldı.Akalın, sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğrafla hediyesini duyururken "Arabanız yolda ben bu rengini aldım istersen değiştirirsin" yorumunda bulundu.

 Ece Erken ise Demet Akalın'a teşekkür ederek, Instagram'dan "Kuzumun ilk hediyesi Demet ablasından" notunu düştü.Ünlü şarkıcının aldığı bebek arabasının fiyatı yaklaşık 4 bin TL olduğu öğrenildi. Ayrıca İngiltere tahtının varisi Prens William ile eşi Kate Middleton da doğan çocukları için bu bebek arabasını almışlardı.

Sosyal Paylaşım Sayfaları

sosyal sitesosyal sitesosyal site

Taze Yayınlar

Takipçilerim

Popüler Yazılarımız

Sayfa Görüntüleme Sayısı


Bumerang - Yazarkafe

Bumerang - Yazarkafe

Diğer Yazılarımız

Bloğumuza Birde Burdan Bakın ツ